شهید محمد علی رجایی

وبلاگ یگان علمی سایبری کلاس شهید رجایی

۲ مطلب توسط «مدیر بانک سوالات محمد رضا نصری» ثبت شده است

نامه استاد مزینی خطاب به جوانان دبیرستان سلام صادقیه (دوره اول)


اعضای محترم باشگاه 

موضوع: انتخاب یک کاپیتان کل برای هفتم و هشتم

بااهدای سلام و احترام

اول اینکه حتی اگر وزارت آموزش و پرورش هم منحل بشه،به اذن خدا باشگاه تعطیل نمی شه :)

دوم اینکه تا حالا فقط تکلیف کاپیتان پایه ی نهم مشخص شده و دو پایه ی هفتم و هشتم کاپیتان کل ندارند.

سوم اینکه می خواستم برای هر پایه،یه انتخابات جداگانه بذارم،دیدم یگان شهید بهشتی با یگان احمدی روشن قرارداد همکاری دارند و می دانم برای انتخابات قول و قرارهایی گذاشته اند(مثل طرح رجاوینی)،لذا گفتم شاید خدای متعال اینطور صلاح دانسته که برای هفتم و هشتم،یک کاپیتان کل مشخص کنید!

چهارم اینکه الان مدرسه تعطیل شده و فقط کاپیتان هایی که واقعا بلدند از فضای مجازی درست استفاده کنند می توانند به کمک وبلاگ ها (مثلا قسمت نظرات) به افزایش آمار آرای خودشون کمک کنند و اون کاپیتان هایی که اصلا تو حال و هوای باشگاه نیستند،اتوماتیک خذف می شوند و حق به حق دار میرسه!

پنجم اینکه الان ماه ها از فعالیت باشگاه  گذشته و شما انصافا می دونید همه ی کاپیتان ها به یک اندازه زحمت نکشیده اند و حتی توانایی های آنها با هم متفاوته ... لذا یک عهد بین خودمون و خدای بزرگ بذاریم که مبادا به کاپیتانی که صلاحیت کمتری از دیگری داره رای بدهیم ... چون صحبت از رای آوردن یا رای نیاوردن یک نفر نیست؛بلکه صحبت از موفقیت همه ما در آزمون های مهمی مثل آزمون جامع 3 هست ...

ششم اینکه بعد از انتخابات،کاپیتان کل،مسئولیت های مهمی را باید بین سایر کاپیتان هایی که رای نیاوردند تقسیم کنه ... لذا هیچ اشکالی نداره که یک کاپیتان برای افزایش رای یک کاپیتان دیگر و به نفع حق،(یعنی می بیند که توانایی کاپیتان دیگر از او بیشتر است) در هر مرحله ای که صلاح می داند،انصراف بدهد.

هفتم اینکه این سال تحصیلی به برکت غیرت و محبت تک تک شما دانش آموزان عزیزم و حمایت خانواده های محترم،یکی از قشنگ ترین سال های عمر کاری من بوده :)

خدای بزرگ همه ی شما را مدیرانی لایق برای آینده ای انشاءالله بسیار نزدیک - یعنی ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا فداه-قرار بده با ذکر صوات بر حضرت محمد و آل محمد ...

 کاپیتان کلاس ما سید عرفان مسعودی

 اولین کلاس در تکمیل بلاگ ها 

کامل ترین بلاگ کلاسی 

فعال ترین کانال تلگرام 

 اولین کلاس در برگزاری پرسش های بله یا خیر

ازمون های برنامه ریزی شده

 زمان بندی دقیق  

سخنرانی های مفید و گزارش برنامه کلاس 

اینستاگرام فعال #

 app شهید رجایی

ساخت کلیپ 

و دوستدار طرح و ایده های جدید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیر بانک سوالات محمد رضا نصری

ارتش سایبری ایرانسپاه دومین ارتش بزرگ سایبری دنیا را دارد
فارس: فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم گفت: سپاه موفق به تشکیل یک ارتش سایبری شده است و امروز ارتش سایبری سپاه دومین ارتش سایبری در دنیا است.
 
ابراهیم جباری پیش از ظهر امروز در دیدار شورای فرماندهی سپاه علی بن ابیطالب استان قم با با آیت‌الله علوی گرگانی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های سپاه در قم اظهار داشت: سپاه در سه بخش معنوی، نظامی و علمی با جدیت و صلابت وارد عرصه شده است و در این راه تلاش می‌کند که در مسیر تحقق امر الهی و قرآن کریم حرکت کند.
 
۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
مدیر بانک سوالات محمد رضا نصری