سپاه دومین ارتش بزرگ سایبری دنیا را دارد
فارس: فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم گفت: سپاه موفق به تشکیل یک ارتش سایبری شده است و امروز ارتش سایبری سپاه دومین ارتش سایبری در دنیا است.
 
ابراهیم جباری پیش از ظهر امروز در دیدار شورای فرماندهی سپاه علی بن ابیطالب استان قم با با آیت‌الله علوی گرگانی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های سپاه در قم اظهار داشت: سپاه در سه بخش معنوی، نظامی و علمی با جدیت و صلابت وارد عرصه شده است و در این راه تلاش می‌کند که در مسیر تحقق امر الهی و قرآن کریم حرکت کند.
 
وی پیروی از منویات مقام معظم رهبری و همچنین رهنمودهای مراجع تقلید و علما را مورد تاکید قرار داد و افزود: سپاه در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ده‌ها هزار شهید را تقدیم میهن عزیز اسلامی کرده است و همواره در راه دفاع از نظام با قدرت ظاهر شده است.
 
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب استان قم بیان داشت: مرزبانی، حفاظت از شخصیت‌ها و… از جمله وظایفی خطیری است که بر عهده سپاه گذاشته شده است و این نیرو در طول سالیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره با جدیت به وظایف خود عمل کرده است.
 
وی با اشاره به ورود سپاه به عرصه سازندگی کشور تصریح کرد: ما امروز شاهد هستیم که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف سازندگی نظیر پروژه‌های بزرگ ‌آب‌رسانی، گاز‌رسانی، فرودگاه‌سازی و… وارد شده و نقش مهمی را ایفا می‌کند.
 
جباری با اشاره به تشکیل ارتش سایبری از سوی سپاه پاسداران گفت: ما امروز شاهد هستیم که سپاه موفق به تشکیل یک ارتش سایبری شده است و امروز ارتش سایبری سپاه دومین ارتش سایبری در دنیا است.
 
وی با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به کیان اسلامی از راه‌های مختلف تصریح کرد: یکی از این راه‌ها فعالیت در فضای سایبری است که ارتش سایبری سپاه با قدرت در این فضا وارد شده است و جلوی تخریب نظام فرهنگی و اجتماعی کشور را می‌گیرد.
 
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب استان قم با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره با ارزش‌ها انس داشته است، عنوان داشت: مقام معظم رهبری همواره بر این نکته تاکید داشته‌اند که انس سپاه با ارزش‌ها نباید به هیچ وجه تضعیف شود و ما نیز در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم.